------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Plachta dostala vesměs smolné goly, na které nedokázala odpovědět.
HBC Bagrák-HBC Los Ganjos 2:3
Bagrák vedl, ale Ganjos drtivým tlakem v poslední třetině otočily vývoj zápasu.
HBC Los Ganjos-HC Lev Plachta 0:2
Do tohoto zápasu sme vyměnily golmana a do brány šel Capitán Honzík a vyplatilo se. Hrály sme totální defenzívu a po 1. třetině byl stav 0:0.
Ve druhé třetině po rychlém brejku střílel Hruška a nemílil se 1:0.
Ve třetí části výhru pojistil opět Hruška a po výborných zákrocích golmana, plachta zvýtězila 2:0 a přiblížila se tak k postupu do Finále.
HC Lev Plachta -HBC Bagrák 0:2
Plachta se po vyhraném utkání nad Ganjos rozhodla pro stejnou taktiku, ale ta se tentokrát nevyplatila. Už po 1. třetině prohrávaly 1:0 a tak v brance vystídal Honzíka Pajos.
Ve 2. třetině sice Plachta přidala na aktivitě ale dostala 2.Gol a vypadalo to špatně.
Ve 3. třetině měl Honzík 3 vyložené šance, ale selhal a tak Plachta prohrála po druhé na tomto turnaji s Bagrákem.
V tomto zápase se toho moc nestalo zapříčinilo to hlavně to, že Bagrák měl již skoro jistotu finále.Hrál se pomalý hokejbal s plno nepřestnostmi.
Do tohoto utkání se zapojil i Koty který nahradil Močise a na hřišti to bylo vidět, právě díky jeho 2 golům a 1 asistenci ganjos vyhrálo 2:3 a stále zachovávalo myšlenky na finále.
HBC Los Ganjos-HC Lev Plachta 0:4
V tomto zápase Plachtě nezbývalo nic jiného než porazit domácí alespon o 3 branky. Což nakonec nebyl až takový problém, jelikož Ganjos nastoupily ve 4 v poli.Celý zápas se hrál převážně u domácí brány, ale Fáčko v bráně předváděl výborné zákroky a tak byl stav po 1.třetině jen 0:1
Ve 2.třetině Plachta přidala další gol a s domácímy už to vypadalo bledě.
Hřebíček do rakve Ganjos ve 3.třetině zatloukl Hruška a "C" Honzík 0:4. Nutno dodat, že za tento zápas nastřelila Plachta 4tyče a 1 břevo, ale i tak mohla slavit postup do finále.
Finále:                           HBC Bagrák-HC Lev Plachta
Ve finále se do brány opět postavil Honzík a dlouho držel svůj tým, ale 35 vteřin před koncem 1. třetiny ho prostřelil Bergr 1:0.
Do 2. třetiny nastoupila Plachta s Pajosem v bráně ale, ani ne po 3 minutách ho prostřelil tomala 2:0. Poté však začal úřadovat hostující Honzík a během 3 minut vyrovnal skore 2:2.
Ve 3. třetině přidaly hosté ve hře dopředu a domácí začínaly mít obrovské problémy uhlídat si trio Deny,Hruška a Honzík. Právě Honzik nastřelil v závěru svoji 4 tyčku a vypadalo to, že se zápas dostane do nájezdů. To však razantně odmítl hostující "C" Honzik, který 90 vteřin před koncem zavěsil po dorážce střely od  Dana se kterou měl domácí golman obrovské problémy 2:3. Na konci se Plachta dostala pod obrovský tlak, ale také díky skvělím zákroků Pajose už neinkasovala.  Pro Plachtu to bylo vůbec první výtězství Turnaje.